Skip to content

Wat verkoopt goed op Vinted?

De merken die kopers op Vinted Nederland het snelst bewaren, de prijzen die de meeste interesse trekken en wat staat en foto’s uitmaken. Gemeten aan duizenden actieve advertenties, elke dag bijgewerkt.

EnglishFrançaisDeutschItalianoEspañolPolski

Gemeten aan 144.398 actieve advertenties in 1.502 kasten op Vinted Nederland. Bijgewerkt op 30.10.2026.

In het kort

De meest gewilde merken

Favorieten per week per advertentie: hoe snel kopers de artikelen van een merk bewaren. Alleen merken die in minstens 20 kasten uit de steekproef voorkomen.

MerkFavorieten per weekt.o.v. gemiddeldeGangbare prijsAandeel advertentiesBinnen een week verkocht
1Gucci6,35,0×135 €0,0%2,7%
2Diesel5,44,3×17,99 €0,1%21,7%
3M-Made in Italy4,43,5×6 €0,1%3,7%
4Mattel4,33,4×12,50 €0,2%12,2%
5Barbie3,93,1×8 €0,2%7,6%
6Shein Curve3,83,0×5 €0,1%2,7%
7Burberry3,42,7×35 €0,0%6,0%
8Grain de Malice3,32,7×5 €0,0%9,7%
9Springfield3,12,5×5 €0,1%4,2%
10Cache Cache3,12,4×5 €0,2%3,8%
11Morgan2,62,0×8 €0,1%10,6%
12Bandai2,52,0×14 €0,1%3,4%
13Massimo Dutti2,51,9×12 €0,1%6,9%
14Caroll2,41,9×10 €0,1%11,9%
15Pepe Jeans2,21,8×9,98 €0,1%5,4%
16El Corte Inglés2,21,8×14 €0,1%4,8%
17Wrangler2,21,7×14,90 €0,1%14,7%
18Ralph Lauren2,21,7×18 €0,2%8,1%
19Funko Pop2,01,6×15,50 €0,2%10,5%
20EDC by Esprit2,01,6×5 €0,1%3,8%
21Lefties2,01,6×4 €0,2%4,2%
22Carhartt2,01,6×22 €0,1%6,9%
23Sfera2,01,5×6 €0,1%2,9%
24LEGO1,91,5×7,50 €0,3%7,9%
25Hello Kitty1,91,5×4 €0,1%7,3%
26Amazon1,91,5×7 €0,1%9,5%
27Polo Ralph Lauren1,81,5×18,50 €0,1%10,3%
28The North Face1,81,4×25 €0,1%14,5%
29Columbia1,81,4×19,50 €0,1%25,3%
30Michael Kors1,71,4×41 €0,1%7,5%

De meest aangeboden merken

Hier is de concurrentie het grootst. Een groot aandeel advertenties met weinig favorieten is een overvol merk.

MerkFavorieten per weekt.o.v. gemiddeldeGangbare prijsAandeel advertentiesBinnen een week verkocht
1Zara1,41,1×7 €3,1%5,5%
2H&M0,80,6×4 €2,6%4,9%
3Pokémon0,90,7×3 €2,4%13,4%
4Shein1,20,9×3 €2,0%4,1%
5Kiabi0,80,6×2,50 €1,4%5,3%
6Disney1,31,1×7 €1,1%7,1%
7Nike1,41,1×13,50 €0,9%7,8%
8Primark1,00,8×3 €0,8%5,8%
9adidas1,10,8×12 €0,8%7,7%
10Bershka1,21,0×5 €0,7%3,8%
11Tommy Hilfiger1,10,9×19 €0,7%8,7%
12Playmobil0,80,6×3 €0,6%5,0%
13Stradivarius1,51,2×5 €0,6%3,4%
14Mango1,61,3×7 €0,5%7,0%
15C&A1,41,1×3 €0,5%5,1%
16Levi's0,90,7×16,90 €0,4%7,3%
17Pull & Bear1,51,2×5 €0,4%3,7%
18Star Wars1,71,4×15 €0,4%3,8%
19Panini1,31,0×3 €0,3%9,6%
20LEGO1,91,5×7,50 €0,3%7,9%

Welke prijzen de meeste interesse trekken

PrijsAandeel advertentiesFavorieten per weekt.o.v. gemiddeldeBinnen een week verkocht
Onder 5 €40%0,80,7×5,9%
5 € – 10 €25%1,21,0×5,8%
10 € – 20 €19%1,61,2×6,1%
20 € – 40 €10%2,11,7×7,1%
40 € – 80 €4%2,21,7×6,6%
80 € en meer2%2,72,1×5,9%

Maakt de staat uit?

StaatAandeel advertentiesFavorieten per weekt.o.v. gemiddeldeBinnen een week verkocht
Heel goed56%1,41,1×6,2%
Goed16%0,80,6×4,8%
Nieuw zonder prijskaartje16%1,21,0×6,2%
Nieuw met prijskaartje10%1,51,2×7,1%
Veelgebruikt2%0,70,6×4,4%

Hoeveel foto’s je toevoegt

Foto’s in de advertentieAandeel advertentiesFavorieten per weekt.o.v. gemiddeldeBinnen een week verkocht
1–232%0,80,7×6,6%
3–435%1,10,9×5,6%
5–927%1,71,3×6,0%
10+6%2,51,9×6,5%

Hoe lang advertenties al online staan

Tot een week19%
1 tot 4 weken36%
1 tot 3 maanden18%
Meer dan 3 maanden27%

De eigen merkcijfers van Vinted

Over heel Vinted: hoeveel leden elk merk volgen en hoeveel advertenties het ooit had. Volgers per 1.000 advertenties laten zien waar meer mensen wachten dan er artikelen zijn.

MerkVolgers per 1.000 advertentiesVolgersAdvertenties in totaalNieuwe advertenties per dag
Calvin Klein4142.421.5935.851.74113.012
Maje387409.5871.058.7751.604
Louis Vuitton374410.3311.097.3431.739
Michael Kors3721.184.6863.184.61212.879
Lacoste3662.290.9436.263.70511.946
Ted Baker340691.1012.031.1324.765
Sandro335401.1831.197.8961.843
John Lewis333405.8821.217.8853.508
Converse3311.721.6655.200.07714.127
Urban Outfitters3311.141.0383.448.5205.178
Ralph Lauren3224.692.91314.559.55420.478
Levi's3134.672.43914.942.37543.237
GUESS3072.508.4878.164.28016.123
Tommy Hilfiger2984.005.39913.432.33531.407
Dior289308.0851.067.1892.305
Gucci284458.6001.617.3483.250
Monsoon273441.4891.618.6683.314
Oasis259294.6411.136.2651.606
Missguided246483.5981.966.8931.770
The North Face2421.193.4204.937.85823.465
El Corte Inglés237226.984958.370845
Lipsy235271.9261.154.9442.030
Vans2331.328.0155.704.16615.607
Oh Polly230263.7841.149.1661.536
ASOS2281.913.1608.406.1745.242

Zo is het gemeten

We lezen de openbare kasten van 1.502 verkopers op Vinted Nederland die onlangs iets hebben geplaatst (144.398 actieve advertenties), tussen 23.10.2026 en 30.10.2026. Een favoriet is een koper die een advertentie bewaart. Favorieten per week zijn de favorieten van een advertentie gedeeld door het aantal weken dat ze online staat, met een maximum van 30 dagen. Vinted publiceert geen verkopen: het verkochte aandeel komt uit het opnieuw lezen van dezelfde kasten een week later, vergeleken met de openbare verkoopteller van elke verkoper. Geen enkele verkoper wordt genoemd, en een merk verschijnt pas als minstens 20 kasten het aanbieden.

Deze cijfers gebruiken

FLUF, “Wat verkoopt goed op Vinted?”, 30.10.2026, https://fluf.io/nl/tools/wat-verkoopt-goed-op-vinted/

Je mag deze cijfers citeren met een link naar deze pagina.

Veelgestelde vragen

Wat verkoopt het best op Vinted?

Op dit moment worden Gucci, Diesel, M-Made in Italy het snelst bewaard, en advertenties van 80 € en meer trekken de meeste interesse. De tabellen op deze pagina rangschikken alle merken uit de steekproef en worden elke dag bijgewerkt.

Waar komen deze cijfers vandaan?

Uit openbare Vinted-kasten: de pagina’s die iedereen zonder inloggen kan openen. We lezen een steekproef van verkopers die onlangs iets hebben geplaatst en tellen hun advertenties op. Geen enkele verkoper wordt genoemd.

Betekenen veel favorieten een zekere verkoop?

Niet altijd, maar het is het beste openbare teken van interesse: een favoriet is een koper die de advertentie bewaart om terug te komen. Een bod sturen naar wie het artikel heeft bewaard is de snelste weg naar een verkoop.

Hoe vaak wordt dit bijgewerkt?

Elke dag. De kasten worden elke week opnieuw gelezen, dus nieuwe merken en prijswijzigingen zijn binnen enkele dagen zichtbaar.

Meer gratis tools